Uzmanību! Džinsi par zemām cenām!


Uzņēmums SIA ''DŽINSU BĀZE'' nodarbojas ar jaunu apģērbu tirdzniecību, apģērbu remontu un šūšanas pakalpojumiem. Apmeklējot Džinsu Bāzi Jums ir iespēja iepazīties ar mūsu plašo preču sortimentu un iegādāties mūsu piedāvātās preces par zemākām cenām, nekā ierasts veikalos.

Jaunums! Tagad arī bērnu džinsi no 1 gada vecuma!

Pieejamās preces Džinsu Bāzē : vīriešu un sieviešu džinsi no pavisam maziem izmēriem, līdz pat lielajiem, siksnas – jostas, plašs T – kreklu sortiments, džemperi, jakas, vējjakas – virsdrēbes, zeķes un vīriešu apakšveļa.

Nāc izvēlies sev tīkamās džinsas, visiem mūsu klientiem ir bezmaksas galu saīsināšana.


Džinsi vienmēr bija un paliks modē!

Apģērbu remonts Džinsu Bāzē ir pavisam nedārgs!


Vai Tu zināji ka džinsus izgudroja Latvijā dzimušais Džeikobs Deiviss?

Džinsi (angļu:jeans) ir bikses kas izgatavotas no rupja kokvilnas auduma (parasti no denima). Visbiežāk termins "džinsi" tiek attiecināts uz zilo džinsu biksēm ar metāla kniedēm. Tās izgudroja Rīgā dzimušais Džeikobs Deiviss un patentēja 1873. gadā kopā ar Levi Strausu (Levi Strauss). Līdz 1950. gadiem džinsus lielākoties valkāja kovboji galvenokārt tāpēc, ka tie neplīsa tik ātri, kā no cita auduma izgatavotās un nekniedētās bikses. 1950. gados džinsi kļuva populāri pusaudžu vidū un drīz pēc tam tos sāka valkāt arī citas paaudzes. Vēsturiski vispopulārākās džinsu ražotājfirmas ir Levi's, Lee un Wrangler.   

Vairāk par Džeikobu Deivisu:

Jākobs Jufess dzimis Rīgā ebreju ģimenē.

Uz ASV emigrēja 1854. gadā, kur nomainīja vārdu uz Džeikobs Deiviss. Dzīvojis Ņujorkā, Sanfrancisko, Kanādā. 1869. gadā Rīno, Nevadā atvēra šūšanas darbnīcu.

1871. gadā Džeikobs Deiviss izgudroja veidu, kā pastiprināt bikšu izturību. Viņš bikšu kritiskākajos punktos, kā arī kabatu stūros izmantoja vara kniedes.

Tajā laikā Deiviss šuva teltis un ratu pārsegus no brezenta auduma, kuru piegādāja Levi Strauss & Co. no Sanfrancisko. Viņa šūtās bikses no brezenta un vēlāk arī no denima ar vara kniedēm kļuva ļoti pieprasītas. Baidoties, ka kāds varētu nozagt viņa ideju, bet trūkstot nepieciešamajiem līdzekļiem, Džeikobs Deiviss griezās pie Līvaja Strosa, lai tas palīdz patentēt šo risinājumu. Deiviss piekrita dalīt patenta tiesības ar Levi Strauss & Co. Patents tika iegūts 1873. gada 20. maijā.

Deiviss pārcēlās uz Sanfrancisko un kļuva par Levi Strauss & Co. vara kniežu apģērbu ražošanas menedžeri. Džeikobs Deiviss 1907. gadā pārdeva savas tiesības uz patentu Levi Strauss & Co., bet uzņēmumā turpināja strādāt līdz pat savai nāvei 1908. gadā.

Informācija iegūta Wikipēdijā.

Esat laipni gaidīti Džinsu Bāzē!

džinsu bāze atsauksmes

Copyright © 2013 Džinsu bāze.