APĢĒRBI

Mainoties sezonām, vienmēr aktuāla kļūst apģērbu izvēle un garderobes nomaiņa. Ejot iepirkties, mums patīk, ja varam doties uz vietu, kur vienuviet ir dažādi, savstarpēji kombinējami apģērbi, lai nopirktu ne tikai bikses vai jakas, bet uzreiz sakombinētu noteiktu stilu un tēlu. Tirdzniecības vietā “Džinsu bāze” atradīsiet ļoti dažādus apģērbus, tostarp virjsakas, džinsus, T-kreklus un pat tādus sīkumus, kā zeķes, lai atrastu visu vajadzīgo vienuviet. 

Izvēloties apģērbu, mums vienmēr ir svarīgs gan to izskats, gan ērtums. Drēbes, kas piestāv Jūsu draugam, ne vienmēr piestāvēs Jums, tādēļ katram ir jāatrod savs stils un vispiemērotākais apģērbs. Piemēram, var būt bikses, kas sākotnēji izskatās nepiemērotas, taču, sakombinētas ar pareizo T-kreklu vai jaku, izskatās lieliski. Noteikti uzmanību pievērsiet arī krāsām, kā tās savstarpēji saskan un piestāv. Džinsa bikses parasti ir viegli kombinējamas ar citiem apģērbiem, taču ļoti jāņem vērā izvēlētais bikšu piegriezums. Piemēram, jāņem vērā, vai valkājat šauras vai platas bikses, un kāda stila augšdaļa tām piestāvēs vislabāk. 

“Džinsu bāzē” ļoti plašā izvēlē ir pieejami īspiedurkņu krekliņi vīriešiem un sievietēm, ar dažādiem izgriezumiem un krāsām. Ir cilvēki, kuriem piestāv T-krekli ar apaļām apkaklītēm, citiem savukārt daudz labāk izskatās polo tipa vai V izgriezuma krekli. To, kura piegriezuma T-kreklus iegādāties, lielā mērā nosaka arī tas, ko plānojat vilkt kopā ar šo kreklu – vai velkat klāt šortus vai bikses, vai plānojat pievilkt klāt arī virsjaku un citi aspekti. Tādēļ ar krekliem ir līdzīgi, kā ar biksēm, – to, vai T-krekls Jums izskatīsies labi, lielā mērā nosaka arī pārējie apģērba gabali Jūsu stilā. T-kreklus varat izvēlēties arī pēc krāsām, apdrukām un auduma biezuma. Džinsu bāze ir vieta, kur T-krekli atrodami ļoti plašā izvēlē. 

T-kreklus, it sevišķi baltus kreklus ar apdrukām, lieliski izceļ tiem pieskaņotas džinsa jakas un virsjakas. Ja esat atradis T-kreklu, kas Jums patīk un der, noteikti pamēģiniet pielaikot arī kādu no jakām, lai uzreiz saprastu, kā šis T-krekls izskatās kopā ar džinsa jakām, auduma jakām vai plānām vējjakām. Tā kā sezonas un izvēlētais apģērbs mainās, svarīgi saprast, vai šis T-krekls izskatīsies labi arī aukstā laikā, kombinācijā ar jakām un džemperiem. 

Ja bikses, krekli un jakas ir izvēlētas, tad atliek vien piemeklēt zeķes, un esat nokomplektējis savu stilu!  Pats galvenais – nebaidieties paeksperimentēt apģērbu veikalā, pamēģinot uzvilkt drēbes, kādas varbūt nekad neesat vilcis. Izmantojiet lielisko iespēju pamēģināt dažādus stilus, uzlaikojot un novērtējot, vai tas Jums piestāv. Varbūt šādu eksperimentu ceļā atradīsiet bikses vai jaku, kas atsvaidzinās Jūsu tēlu un palīdzēs izskatīties vēl labāk, kā līdz šim! 

Apģērbu izvēlē jāņem vērā ne vien aktualitātes modē un citu mugurā novērotais stils, bet arī sava auguma aprises, matu krāsa un dzīvesstils. Apģērbs ir domāts ne tikai siltumam, tas ietekmē arī mūsu pašsajūtu, pašvērtējumu un noskaņojumu. Ja savā apģērbā jūtamies ērti un labi, tas uzlabo darba spējas un enerģiju! Tādēļ noteikti necentieties izvēlēties apģērbu, kas Jums neder, un nepērciet pirmo kreklu vai jaku, ko ieraugāt. Dodiet sev laiku drēbju apskatei un izvērtēšanai, lai spogulī redzētais Jūs pilnībā apmierina. Drēbes, kas pirktas steigā un nepielaikojot, kļūst par drēbēm, ko velkam reti, savukārt rūpīgi izvēlēti un atlasīti drēbju komplekti kļūst par iecienītāko apgērbu izvēli ikdienā.