Grozs ir tukšs.

APĢĒRBU REMONTS PAR ZEMĀM CENĀM
Mēs veicam augstas kvalitātes apģērbu remontus par ļoti zemiem izcenojumiem, sniedzam šūšanas pakalpojumus pēc individuāliem pasūtījumiem.
PakalpojumsCena, Eur
Bikšu galu atšūšana-saīsināšana6.00
Bikšu galu atšūšana – saīsināšana ar rokām6.00 – 9.00
Bikšu galu atšūšana ar lentīti8.00 – 10.00
Rāvējslēdzēja maiņa biksēm un svārkiem6.00 – 10.00
Rāvējslēdzēju maiņa jakai10.00 – 25.00
Izmēra samazināšana biksēm, svārkiem10.00 – 15.00
Svārku saīsināšana7.00 – 15.00
Piedurknes saīsināšana7.00 – 10.00
Mēteļa, žaketes saīsināšana10.00 – 25.00
Oderes maiņa10.00 – 35.00
Aizskaru atšūšana, lentas piešūšana1.50 – 2.50/m
Ielāpa uzlikšana4.00 – 6.00
Pogas piešūšana2.00
Kabatas maiņa5.00 – 12.00
Kabatas aizšūšana4.00 – 6.00
Spiedpogas pielikšana2.00
Vīles aizšūšana4.00 – 6.00
Cenas norādītas ar PVN 21%
Izejmateriāli nav iekļauti cenā!

Darba dienās: 10-18

Brīvdienās: 11-17

Šūšanas darbnīca

Ir daži apģērbi, kuriem pieķeramies tik ļoti, ka ir žēl tos izmest un cenšamies tos sašūt un salabot, lai turpinātu valkāt. Mīļākā jaka, bez kuras nav iedomājama garderobe, bikses, kas ir ērtākas par legingiem, vai kleita, kas vēlas piedzīvot vēl vienu vasaru – to visu var salabot, ja vien nododam to labās šuvēju rokās. Džinsu bāze ir vieta, kur pieejams kvalitatīvs apģērbu remonts par ļoti draudzīgām cenām.

Jūsu diēta ir bijusi veiksmīga, bet iemīļotie svārki vai bikses nu ir pārāk platas? Viss kārtībā – tie tiks iešūti un pielāgoti, lai derētu perfekti! Tāpat pavisam ātri un vienkārši iespējams saīsināt apģērba garumu, atšūt īsākus pat mēteļus un žaketes, lai pielāgotu tās Jūsu augumam. Ļoti bieži saskaramies ar situāciju, kad veikalā atrodam apģērbu, kas ideāli der plecos vai gurnos, bet ne garumā – tagad to visu ir iespējams labot. Parasti atšūšana nepieciešama apģērba malām, piedurknēm un starām, atkarībā no apģērba un vēlamajām izmaiņām, taču korekcijas iespējamas ļoti dažādas, saliekot arī ielāpus vai dekoratīvus uzšuvumus. Džinsu bāzē piedāvājam demokrātiskas cenas, noderīgus šuvēju padomus un ātru servisu, palīdzot ar dažāda auduma un stila apģerbiem.

Visbiežāk apģērbu labošana nepieciešama biksēm, kam sabojājies rāvējslēdzējs. iztrūkusi poga vai kabatās izveidojies caurums, līdzīgas problēmas ir arī ar jakām un žaketēm. Taču, pateicoties mūsu meistariem, iemīļotais apģērbs var tikt salabots, turklāt par krietni zemākām izmaksām, kā būtu iegādāties jaunu.

Visgrūtāk salabojami ir sieviešu un vīriešu džinsi, jo to audums ir ļoti izturīgs un stingrs, kā arī to šuvēm ir izmantoti daudz izturīgāki un ciešāki diegi, taču mūsu šuvēju komanda prot ideāli tikt galā ne tikai ar džinsa biksēm, bet arī jakām un citiem apģērbiem, un apģērbu remonts ir iespējams teju jebkurām drēbēm.

Šūšanas pakalpojumi “Džinsu bāzē” ir pieejami ļoti plašā klāstā. Ja plānojat izmaiņas mājokļa labiekārtošanā, atsvaidzinot telpu ar jauniem aizkariem, arī šajā jomā varam palīdzēt, atšujot un pielabojot Jūsu aizkarus. Tā kā aizkaru audumi nāk noteiktos garumos, ne vienmēr tie ideāli der Jūsu logiem un aizkaru stangām, dažreiz perfektam skatam nepieciešama neliela saīsināšana – varam gan atšūt, gan piešūt lentas, lai aizkari neatirtu un izskatītos lieliski.

“Džinsu bāze” ir apģērbu veikals, kur ne tikai atradīsiet sev piemērotas drēbes, bet arī varēsiet tās uzreiz pielabot, ja tās nederēs, būs par lielu vai garu. Neatkarīgi no tā, vai tie būs džinsi sievietēm, skaisti svārki vai eleganta kungu žakete – mūsu šuvēju rokās šie apģērbi tiks salaboti un uzlaboti, lai greznotu Jūs vēl daudzus gadus. Apģērbu labošana ir lielisks veids, kā paildzināt apģērbu mūžu, ļaujot tām kalpot vēl vairākus gadus un ietaupot līdzekļus, kas tiktu iztērēti jaunu drēbju iegādei.

Call Now Button