Cena

Krāsa +

Izmērs +

Cena

Krāsa +

Izmērs +

Rādīt vienā lapā: 6

Kārtot pēc:
Uz lapu:
Uz lapu:

Džinsi vīriešiem ir viens no iecienītākajiem apģērba gabaliem. Tās ir universālas bikses, kuras var izmantot gan darbam, gan atpūtai, un, pareizi sakombinējot ar krekliem un aksesuāriem, pat svinīgos pasākumos. Tieši tas vīriešiem patīk – vienkāršas, praktiskas un daudzpusīgi izmantojamas drēbes, lai skapī aizņem maz vietas un no rīta nav jāpavada daudz laika domājot, ko vilkt. Turklāt džinsi izskatās lieliski jebkuras miesas būves vīrietim, ja vien tiek atrasts pareizais izmērs un piegriezums.

Džinsi primāri ietekmēja vīriešu modi pasaulē, jo tie saistījās ar darbu, vīrišķīgu spēku un izturību. Tikai vēlāk, džinsiem paliekot aizvien populārākiem, tie iekaroja arī sieviešu modes industriju. Tagad, vairāk kā 100 gadus pēc džinsu radīšanas, nespējam vairs iedomāties savu ikdienu bez šī praktiskā un izturīgā auduma.

Izvēloties džinsus, vīriešiem ir svarīgi, lai pieejamā klāstā būtu tieši tas, kas nepieciešams. Parasti vīrieši nāk uz veikalu, lai atrastu jau specifiska izskata un izmēra džinsus, kas kļuvuši par iecienītakajām biksēm, retāk izvēloties izpētīt visu pieejamo klāstu. Šim nolūkam mūsu uzņēmums “Džinsu bāze” ir ideāla vieta pirkumam, jo šeit ir ne tikai džinsi visām gaumēm, bet arī ļoti laipni darbinieki, kas palīdzēs ātri vien atrast meklēto.

Taču, ja ir laiks un iespējas, tad noteikti iesakām uzkavēties Džinsu bāzē, lai izpētītu arī citus džinsu variantus, jo dažreiz ļoti ierastais modelis ne vienmēr ir pati labākā izvēle. Katram auguma tipam piestāv citi stili, turklāt klāsts ik gadu papildinās ar jauniem griezumiem, krāsām un variācijām.

Pieaugot džinsu popularitātei, ir radušies arī dažādi džinsa bikšu veidi:

Šaurās “skinny” tipa bikses, kas ir izteikti pieguļošas un piemērotas kālsnējas miesas būves cilvēkiem. Tā kā šīs bikses ir ļoti pieguļošas, tās nav ērtas kustībām, taču lieliski izskatās kopā ar pareizajiem aksesuāriem un uz atbilstošas miesas būves.
Šaurās “slim” tipa bikses – tās ir nedaudz platākas un brīvākas, kā “skinny” tipa bikses, lieliski izceļ garas, taisnas kājas.
Taisna griezuma jeb “straight” tipa bikses, kas ir daudz brīvāka par šaurajām, īpaši iecienītas klasiskā stila piekritējiem. Piešķir slaidinošu izskatu un labi izskatās arī platu plecu īpašniekiem un kungiem ar druknu miesasbūvi.
Bikses ar sašaurinātiem galiem – lielisks risinājums, lai pieskaņotu  bikses dažādiem apaviem.
Bikses ar platākiem galiem – iecienīts stils vīriešiem gados, ērti pielāgojami pie zābakiem, jo galus var pārlaist pāri stulmiem. Īpaši piestāv vīriešiem ar platiem pleciem.
Plata griezuma džinsi, kas ir īpaši ērti kustībām un darbam.

Džinsi vīriešiem tiek ievesti no dažādām valstīm – no Ķīnas, Turcijas, Polijas un Taizemes, nodrošinot demokrātiskas cenas, plašu izvēli un labu kvalitāti. Izvēloties bikses, noteikti ņemiet vērā, vai tās Jums ir ērtas un piestāv. Tāpat izvērtējiet, vai jaunie džinsi piestāvēs pārējai garderobei. Piemēram, ir džinsu formas, kas ideāli izskatās pie T-krekliem, citi labāk izskatās pie džemperiem vai krekliem. Apzinoties savu stilu, izvēlieties arī atbilstošākās džinsa bikses, taču, ja atklāsiet pie mums pavisam jaunu imidžu, Džinsu bāzē atradīsiet arī gaumīgas jakas, kreklus un daudz ko citu.

Džinsi vīriešiem ir ļoti pieprasīti, tādēļ tiem noteikti jābūt katra kunga skapī. Pateicoties lielajam klāstam, nodrošinām zemākās cenas Rīgā, sniedzot iespēju iegādāties izskatīgu apģērbu par ļoti labām cenām. Džinsu bāze ir lieliska vieta džinsu cienītājiem, kas vēlas labas cenas un lielisku apkalpošanu.