Grozs ir tukšs.

Tam, kas tagad ir modē, praktiski, izsekot nevar neviens, jo katra diena nes jaunus atklājumus. Ja vienu mēnesi modē bikses ar platiem galiem un spīdīgu kreklu, tad, pavisam iespējams, jau nākamais mēnesis nesīs klasiska stila piegriezuma džinsus un vieglu, askētiskas blūzītes vēsmas. Tas, kā izskatīties ikdienā, darbā, dodoties ceļā vai atrodoties kādā draugu jubilejā, ir atkarīgs tikai un vienīgi no mums pašiem. Taču kā visu pareizi sakombinēt un ļaut sev justies ērti un skaisti, šīs un vēl citas modes vadlīnijas, varam smelties žurnālos, interneta dzīlēs vai blogeru rakstos. Tieši tāpēc arī mēs, Džinsu bāze, pieskarsimies tēmai džins mūsu ikdienā un svētkos. Šeit atrunāsim galvenās apģērbu modes tendences džinsu apģērba izvēlē un kombinēšanā.

Džins ir ļoti izturīgs kokvilnas audums, kuru 19. gadsimta beigās izgudroja Džeikobs Deiviss. Pārsvarā šis apģērbs bija paredzēts strādniekiem, lai to darba laikā audums paliktu nodilumizturīgs, un tas spētu izturēt dažādos vides apstākļus. Mūsdienās džinsa audumu varam sastapt, gandrīz, jebkur: biksēs, kreklos, jakās, somās un pat matu sprādzēs. Tas spēj būt gan kā galvenais elements vispārējā tēla veidošanā, gan kā patīkams aksesuārs kopējā izskata izcelšanai.

Tas pie kā, mūsdienās, cilvēki ir pieraduši, ir džinsa bikses. Tos var iegādāties dažādās krāsās, stilos, piegriezumos un variācijās. Ikdienā, esam pieraduši redzēt zilas krāsas džinsu bikses ar nelieliem dilinājuma un nodiluma efektiem, kā arī papildināti ar dažāda tipa metāliskām kniedēm. Šāda tipa bikses būtu ieteicams nesāt ikdienā vai, sakombinējot ar klasiskā stila blūzi, kādā kokteiļu vakara ballītē. Cilvēkam, šādi sevi ietērpjot, tiek garantēts, ka vizuālais tēls būs nokomplektēts, uzrunājošs un, kas nav mazsvarīgi, ērts. Šāda veida apģērbs būs elastīgs, ar to varēs brīvi justies un kustēties, bet tas arī piešķirs nepieciešamo odziņu, lai Jūs tiktu pamanīts.

Ja tuvojas darba pārrunas vai kāda cita lietišķa tikšanās, tad iesakām izvēlēties melnas klasiska vai Slim piegriezuma džinsu bikses bez papildus spīdīgiem elementiem komplektā ar baltu blūzi, topu vai t-kreklu ar garām piedurknēm. Šāds kopējais tēls norādīs uz to, ka esat nopietni gatavojies uz konkrēto notikumu, un vēlaties atstāt labu iespaidu. Taču, atkal, džinss, reizēm, var likt justies ērtāk kā klasiskā stila kokvilnas bikses; un šis nav mazsvarīgi. Lielākajā daļā nopietni organizēto un plānoto tikšanos caurstrāvo uztraukums un neziņa par iznākumu. Tieši tāpēc ir ļoti nozīmīgi justies ērti- tā, lai apģērbs nav traucējošais faktors vizītes laikā.

Vai zināt, ka drīz tuvojas Jūsu dzimšanas diena, un nav idejas ballītei?! Ko sakāt par vesterna ballīti lauku stilā ar džinsu apģērbu ’’dress kodā’’ gan sievietēm, gan vīriešiem? Šī ir ideja, kas neliks vilties, jo jebkurš no viesību apmeklētājiem spēs atrast ko tādu, ko uzvilkt un, kas piestāvēs. Šādam stilam varam piemeklēt tumši zilas džinsu bikses ar tādas pašas krāsas džinsu blūzi ar spiedpogām aizdarē un apkaklīti. Tāpat izvēloties blūzi ar garām piedurknēm, to varēs variēt gan vēsākam laikam nosedzot visu roku, gan izlaist trīs ceturtdaļas roku garumu, ja paliek siltāks. Taču, ja gribas ko pavisam elegantu un unikālu, tad iesakām, apģērbu veikalā, pievērst uzmanību džinsu kleitām sievietēm un šortiem vīriešiem. Tas būs kas tāds, kas nav redzēts bieži ikdienā un sieviete varēs justies eleganti, bet vīrieši, šortos, ērti un nepiespiesti. Šādu apģērbu, pārsvarā, izvēlas gada siltā perioda viesībās, taču nav aizliegts arī sevi iepriecināt ar ko pavisam īpašu arī gada vēsajos mēnešos. Protams, lai koptēlu vēl paspilgtinātu, iesakām pievienot kādu džinsu aksesuāru, kuru, mūsdienās, netrūkst. Gurnu somas, matu gumijas, kovboja cepures un vēl un vēl. Viss ir atkarīgs no katra cilvēka vēlmēm un finansiālajām iespējām.

Tāpat kā parastā mode, tā arī džinsu apģērbu mode ir mainījusies un veidojusi savu evolūciju. Džinsu apģērba pirmsākumos audums bija stingrs, biezs un vienveidīgs. Tas, galvenokārt, pildīja funkcionālās īpašības, bet izskats un kopējais tēls bija sekundārs. Mūsdienās darba apģērbos, kuru darbības sfēras ir saistītas ar netīrību un iespējām sasmērēties, retais, kurš izmanto džinsu, taču ikdienas apģērbā (tiekoties draugu lokā, atpūtas laikā laukos un dodoties ciemos pie radiem pilsētā) tas ir tas, ko pazīst visi. Džinsu apģērbs ir ļoti pateicīgs pārmaiņām, tas spēj ’’labi draudzēties’’ gan ar citiem audumiem, gan revolucionārām pārmaiņām modes industrijā. Ar to mēs domājam, ka, ja džinsa sastāvā ir vismaz 2% Elastāna, tad apģērbs, uzreiz, kļūst augumam pielaidīgāks, tas spēj izturēt vairākkārtīgu mazgāšanu, un tāpat, beigās, izskatīties lieliski. Tas ļauj cilvēkam vairāk kustēties un būt aktīvākam savās ikdienas gaitās, kā arī jostas vieta labāk turas vietā nenoslīdot uz leju, tādā veidā cilvēkam ir izvēles iespējas lietot jostu vai nē. Ar revolucionārām pārmaiņām modē, mēs domājām, ka džinsa apģērbs ir viens no pirmajiem apģērba veidiem, kas iet uz atkārtoti izmantojamo apģērbu industriju. Izmantojot vairākus vecu džinsu apģērbu gabalus tos var pārvērst par kaut ko pavisam jaunu un vienreizēju. Tāpat arī mūsdienu piedāvājumā arvien vairāk tirgū sāk ieplūst jau reiz izmantotu un pārstrādātu džinsu stils, un tas ļauj džinsu apģērbu redzēt atkal pilnīgi citā gaismā. Džinsu apģērbu ir viegli kopt, tas lieliski pakļaujas mazgājamo līdzekļu tīrīšanas iespējām, tāpēc pat zāles pleķi uz bikšu ceļiem būs kā nebijuši. Džins tas ir lielisks ieguldījums gan tuvākā, gan tālākā nākotnē.

Apģērbu mode plūst un veidojas cauri gadu simtiem; tai nāk kaut kas klāt, bet kaut kas aiziet. Džins ir sevi stabili pierādījis, kopš radīšanas brīža. Tas ir atradis savu vietu zem pasaules modes ikonām, un noteikti uz palikšanu. Džinsu bikses, blūzes, svārki, šorti, jakas un pat mēteļi ir gaumīgi, skaisti un funkcionāli. Tie ļauj savam nēsātājam justies daiļi, ērti un acīm tīkami. Šis apģērbs lieliski kombinējas ar dažādu citu materiālu apģērbiem, un izskatās eleganti kā sievietei tā arī vīrietim. Tāpēc aiziet, ir laiks džinsam! Atveriet savu skapi, un, ja tur neko uzrunājošu neatrodat, tad apciemojiet mūs Džinsu bāzē, un ticiet mums, gan piemeklēsim, gan atstāsim satriecošu iespaidu, ka džins var būt katras dienas sastāvdaļa ikviena stila piekritējam.

Call Now Button