Cena

Krāsa +

Izmērs +

Cena

Krāsa +

Izmērs +

Rādīt vienā lapā: 4

Kārtot pēc:
Uz lapu:
Uz lapu:

Džinsi sievietēm

Ja skatāmies, kādus apģērbus izvēlas dāmas, tad džinsi sievietēm ir viena no populārākajām izvēlēm. Tie ir atrodami katrā skapī un tie ir īpaši iecienīti, jo ir ne tikai ērti, bet arī lieliski kombinējami ar citiem apģērbiem, apaviem un aksesuāriem. Pie skaistām džinsa biksēm iet klāt teju jebkuras kurpes un jebkura blūzīte!

Plašā džinsu izvēle, kas pieejama mūsu veikalā “Džinsu bāze”, ir iespēja atrast sev piemērotus džinsus katrai sievietei, neatkarīgi no auguma, formām un gaumes. Katras sievietes figūra atšķiras, taču, izvēloties pareizo piegriezumu, var izcelt tieši to, kas vajadzīgs –  kājas, vidukli vai gurnus. Izvēloties pareizās džinsa bikses, tās izskatīsies lieliski jebkurai sievietei.

Ja Jums ir plati gurni, džinsi ar taisnām starām piešķirs augumam papildus slaidumu, savukārt, ja esat gara auguma, tad lieliski izskatīsies arī pieguļoši, šauri džinsi. Atkarībā no formas, džinsi spēj gan vizuāli pagarināt, gan saīsināt augumu. Tāpat var izvēlēties džinsus ar augsto jostu, lai papildus slaidinātu augumu un vizuāli pagarinātu kājas. Atkarībā no dzīvesveida, var izvēlēties atbilstošu piegriezumu un staru platumu, lai uzlabotu kustību ērtumu. Turklāt, lai gan cieņā ir tieši zilas džinsa bikses, kas pieejamas visplašākajā klāstā, pie mums vari atrast džinsus arī citās krāsās, lai atsvaidzinātu garderobi ar jauniem toņiem.

Izvēloties džinsa bikses, ņemiet vērā gan savas auguma aprises, gan savu stilu un garderobi, lai jaunajām biksēm pieskaņotu arī atbilstošas drēbes. Jaunajām biksēm pieskaņojamas drēbes atradīsiet arī Džinsu bāzē, kur līdzās plašajai džinsu izvēlei izvietoti arī dažādi krekliņi, aksesuāri un jakas. Džinsi ir unikāli, jo tiem var pievilkt klāt ļoti dažādus apģērbu komplektus un apavus. Tie burvīgi izskatās pat kopā ar sporta apaviem vai augstpapēžu kurpēm, ja vien tām piemeklē atbilstoša griezuma džinsus.

Visgrūtāk atrast piemērotus džinsus ir īsa auguma dāmām ar platiem gurniem. Šādu proporciju īpašniecēm daudzi bikšu modeļi ir ar pārāk garām starām, taču Džinsu bāze piedāvā tam labu risinājumu – jebkuras bikses, kuras iegādātas šajā veikalā, ir iespējams atšūt bez maksas, pielāgojot bikšu garumu tā, lai tās ideāli derētu. Mūsu šuvējas novērtēs bikšu garumu un veiks precīzus mērījumus, lai saīsinātu bikses līdz vajadzīgajam garumam. Ja bikses ir ideālā garumā, tas paver vēl vairāk variantu apavu pieskaņošanā un garie bikšu gali netraucē ikdienas valkāšanā un nenodilst.

Pieminot džinsu nodilumu, Džinsu bāzē atrodami arī džinsi sievietēm ar dažādiem dekoratīvajiem plēsumiem, bārkstīm un izšuvumiem. Piemēram, īpaši iecienīti ir džinsi sievietēm ar mežģīņu izšuvumiem, kas piešķir papildus eleganci un sieviešķību, tāpat ļoti pieprasītas ir bikses ar izbalinātām līnijām, kas vizuāli slaidina kājas un izceļ figūru. Ja vēlaties papildināt garderobi ne tikai ar skaistu bikšu pāri, uz vietas pieejamas arī džinsa jakas, vējjakas, šorti, blūzes un citi apģērbi, lai jaunajam džinsu pārim pieskaņotu pilnu drēbju komplektu.

Sievietēm divi pāri bikšu vienmēr būs labāk, kā viens pāris, tādēļ dāmas novērtē, ja var atrast ne tikai skaistu apģērbu, bet arī zemākās cenas Rīgā, lai vienā pirkuma reizē atļautos vairāk. Mūsu uzņēmums Džinsu bāze tādā ziņā ir ideāla vieta sievietēm, kuras mīl džinsa apģērbu – te atrodams viss vajadzīgais, turklāt par ļoti draudzīgām cenām. Džinsi ir apģērbs, kurā varam droši ieguldīt, jo tie būs aktuāli gan pēc 10, gan pēc 50 un vairāk gadiem.