Grozs ir tukšs.

Kad vēlamies iegādāties ērtas un izskatīgas drēbes, vienmēr prātā nāk džinsi – džinsa bikses, jakas, šorti un dažādi aksesuāri. Taču, lai sakombinētu vislabāko variantu, noteikti jādodas uz vietu, kur ir visplašākā izmēru un piegriezumu izvēle, kā Džinsu bāze, kur vienuviet atrodami džinsi sievietēm un vīriešiem.

Džinsa apģērba vilkšana ikdienā aizsākās ar darba apģērbu. Kad pie Rīgā dzimušā drēbnieka Jākoba Deivisa (Jacob W. Davis) Amerikā vērsās kāds klients ar vajadzību pēc izturīgām, kvalitatīvām darba biksēm, abi ne pavisam nenojauta, ka šis vienkāršais pasūtījums aizsāks pavisam jaunu apģērbu līniju, kas ietekmēs stila tendences vēl gadsimtu pēc šī izgudrojuma.

Tā kā džinsi ir ļoti izturīgi, daudzi šīs bikses izvēlas arī tādēļ, ka tās kalpo gadiem ilgi. Un, ja arī tās ieplīst vai sāk dilt, nesteidzies mest ārā! Tieši pretēji – plēstie džinsa audumi pat kļuvuši par neatņemamu modes sastāvdaļu un tirdzniecības vietās pieejami dīrāti džinsi dažādos variantos, tāpat ļoti pieprasīti ir balināti džinsi, kas liek biksēm izskatīties novalkātām. Kurām vēl drēbēm mēs gribētu, lai tās būtu uzplēstas un izskatītos novalkātas! Taču džinsus sabojāt nav iespējams. Džinsi ir kļuvuši par ikdienišķu apģērbu, bez kura nav iedomājams neviens drēbju skapis. Pat smalka un eleganta apģērba piekritēji tur sev garderobē džinsu pāri brīvdienām un aktīvai atpūtai.

Visgrūtāk salabojami ir sieviešu un vīriešu džinsi, jo to audums ir ļoti izturīgs un stingrs, kā arī to šuvēm ir izmantoti daudz izturīgāki un ciešāki diegi, taču mūsu šuvēju komanda prot ideāli tikt galā ne tikai ar džinsa biksēm, bet arī jakām un citiem apģērbiem, un apģērbu remonts ir iespējams teju jebkurām drēbēm.

Džinsu bāze ir vieta, kura džinsi pieejami visdažādākajās variācijās – gari, īsi, plati, šauri, ar dažādām piegrieztnēm, izdilumiem un krāsām. Džinsu viena no funkcijām ir būt ērtiem, tādēļ tie pieejami ļoti dažādos izmēros un veidos. Lai džinsi būtu ērti valkāšanai, tiem jāatbilst vajadzīgajam platumam un garumam. Ja tie ir pārāk plati, var izmantot siksnu, bet, ja džinsi ir krietni pāri potītēm – tos var uzlocīt vai atšūt, atkārībā no vēlamā izskata un stila. Ja džinsa bikses iegādājaties Džinsu bāzē, tad to atšūšana ir bez maksas, un tas var īpaši noderēt īsa auguma vai apaļīgu formu īpašniekiem, kad ne vienmēr izdodas atrast ideāla piegriezuma bikses un nepieciešamas nelielas korekcijas.

Pat džinsi vīriešiem šobrīd pieejami ļoti plašā klāstā, ļaujot izvēlēties auguma proporcijām un garumam vēlamāko stilu. Bikšu staras tiek veidotas gan pavisam pieguļošas, gan taisnas un platas, ļaujot izveidot dažādus imidžus. Džinsu bāze kļuvusi iecienīta gan šī plašā sortimenta, gan draudzīgo cenu dēļ. Lai arī džinsi ir izturīgi un pērkam tos uz vairākiem gadiem, parasti vēlamies labāko kvalitāti par labāko cenu, tādēļ arī šajā pirkumā ir ideāli atrast izdevīgāko no piedāvājumiem.

Tā kā bikšu sortiments ir ļoti plašs, ierodoties Džinsu bāzē var pārņemt samulsums, nesaprotot, kurus no džinsiem izvēlēties un kuri no tiem mums vislabāk piestāvēs. Tādos brīžos varat būt droši, ka blakus būs zinoši pārdevēji un šuvēji, kas palīdzēs gan izvēlēties labāko dizainu, gan veikt vajadzīgās korekcijas bikšu garumam, lai tās derētu un izskatītos lieliski. Džinsu bāze ir vieta, kur katrs var iegādāties savām formām un augumam piestāvošas bikses un džinsa apģērbu.

Neatkarīgi no tā, vai tiek meklēti džinsi sievietēm vai vīriešiem, izmēru un variantu izvēle ir neticami plaša. Džinsi ir ideāli piemērototi gan jauniem, gan gados vecākiem cilvēkiem, un piestāv teju visiem, atliek vien atrast sev piemērotāku griezumu, kas piestāvēs un būs ērts. Džinsu bāze ir vieta, kur atradīsies pareizais bikšu pāris katram.

Call Now Button