Preču piegāde

Iepērkoties interneta veikalā dzinsubaze.lv varat izvēlēties sev vēlamo piegādes veidu. Piedāvājam piegādi uz jebkuru vietu Latvijas teritorijā! Piegāde iespējama uz Omniva pakomātiem. Precīzas piegādes izmaksas tiek aprēķinātas pasūtījuma noformēšanas brīdī un piegāde aizņem 1 – 3 darba dienas, atkarībā no izvēlētā piegādes veida.

Tā ir lieliska iespēja saņemt izvēlēto apģērbu arī gadījumos, kad dzīvojat tālu no Džinsu Bāzes vai grūti atrast brīvu brīdi, lai iepirktos klātienē!

Baidāties iepirkties internetā, jo nezināt, vai apģērbs derēs un piestāvēs? Ja pēc preces piegādes secināt, ka apģērbs tomēr neder un vēlaties to atgriezt vai samainīt, arī iepērkoties internetā, saglabājas tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā! Preci varat atgriezt, atnesot to atpakaļ uz veikalu vai nosūtot mums ar kurjera vai pakomātu starpniecību! Tiklīdz preci būsim saņēmuši atpakaļ, atgriezīsim Jums par pirkumu samaksāto naudu!

Taču, ja drošāk jūtaties apģērbu uzlaikojot, aicinām izvēlēties saņemšanu uz vietas veikalā! Noformējot pasūtījumu, izvēlieties piegādes iespēju “Saņemt veikalā (Rīgā, Dižozolu ielā 2)”. Tad apģērbu varēsiet pielaikot uz vietas un saņemt mūsu zinošo pārdevēju palīdzību apģērba izvēlē! Turklāt saņemšana veikalā ir pilnībā BEZ MAKSAS! Interneta veikalā noformētos pasūtījumus šādos gadījumos varat izvēlēties arī apmaksāt uz vietas veikalā, tādējādi iegādājoties preci tikai tad, kad jūtaties drošs, ka izvēlētais apģērbs Jums der un patīk!