Grozs ir tukšs.

ŠŪŠANAS PAKALPOJUMI
Mēs veicam augstas kvalitātes apģērbu remontus par ļoti zemiem izcenojumiem, sniedzam šūšanas pakalpojumus pēc individuāliem pasūtījumiem.
PakalpojumsCena, Eur
Bikšu galu atšūšana-saīsināšana6.00
Bikšu galu atšūšana – saīsināšana ar rokām6.00 – 9.00
Bikšu galu atšūšana ar lentīti8.00 – 10.00
Rāvējslēdzēja maiņa biksēm un svārkiem6.00 – 10.00
Rāvējslēdzēju maiņa jakai10.00 – 25.00
Izmēra samazināšana biksēm, svārkiem10.00 – 15.00
Svārku saīsināšana7.00 – 15.00
Piedurknes saīsināšana7.00 – 10.00
Mēteļa, žaketes saīsināšana10.00 – 25.00
Oderes maiņa10.00 – 35.00
Aizskaru atšūšana, lentas piešūšana1.50 – 2.50/m
Ielāpa uzlikšana4.00 – 6.00
Pogas piešūšana2.00
Kabatas maiņa5.00 – 12.00
Kabatas aizšūšana4.00 – 6.00
Spiedpogas pielikšana2.00
Vīles aizšūšana4.00 – 6.00
Cenas norādītas ar PVN 21%
Izejmateriāli nav iekļauti cenā!

Darba dienās: 10-18

Brīvdienās: 11-17

Šūšanas darbnīca

Lai arī mūsdienās apģērbu veikalos var iegādāties visu – sākot no ērta un praktiska ikdienas apģērba, beidzot ar ekstravagantiem svētku tērpiem dažādām gaumēm, jārēķinās, ka lielākoties tā ir masu produkcija, kas nav pielāgota kādām individuālajām īpašībām.

Parasti cilvēki griežas pie šuvējiem, kad ir nepieciešama apģērba labošana, piemēram, salūza rāvējslēdzējs vai ieplīsa mīļākā kleita. Taču arī vēlme pielāgot apģērbu tieši savai figūrai ir viens no iemesliem, kādēļ tiek izmantoti šūšanas pakalpojumi.

Šuvējas pakalpojumi noderīgi, kad nestandarta auguma parametru dēļ veikalu plauktos ir grūtības atrast sev piemērotu apģērbu. Viena no iespējām, protams, ir apģērba labošana, kas var noderēt tad, ja veikalā atrastais apģērbs ideāli der plecos, gurnos, bet ne garumā vai viduklī. Tad tas tiek pielāgots pēc nepieciešamības, piemēram, saīsinot bikšu staras vai padarot kleitu šaurāku viduklī.

“Džinsu bāze” – tas ir ne tikai apģērbu veikals, kur atradīsiet sev piemērotas drēbes. Tas ir arī šūšanas salons,kur var būt pielāgots apģērbs tieši Jums! Ja izvēlētā sapņu kleita, bikses vai žakete ir par garu vai nedaudz par lielu, uzticiet to mūsu šūšanas ateljē meistariem un īstenojiet savu ieceri par sev tīkamu garderobes papildinājumu.

Mūsu piedāvājumā ne tikai apģērbu labošana. Pieejamie šūšanas pakalpojumi būs noderīgi arī tad, ja plānots labiekārtot mājokli un nepieciešami, piemēram, jauni aizkari, gultas pārvalks vai kāds cits elements, kas telpai piešķirs omulīgu un īpašu noskaņu, bet izmēru ziņā tie neder. Šeit ir iespējams pielabot jau iegādātus aizkarus, piemēram, pielāgojot izmērus, piešujot lentas, lai kavētu to atiršanu un nodrošinātu lielisku izskatu.

Izvēloties zinoša šuvēja pakalpojumus, varēsiet būt drošs, ka rezultāts Jūs apmierinās. Šuvējs, izzinot Jūsu vēlmes, konsultēs par labākajiem risinājumiem apģērba koriģēšanas izvēlē.

Jārēķinās, ka ne viss, kas labi izskatās modelei fotoattēlā, labi izskatīsies arī Jums, jo katram auguma tipam ir savas īpatnības, kas jāņem vērā gan apģērbu pērkot, gan labojot. Lai tas apģērbs, kas tika individuāli pielāgots Jums, labi iekļautos Jūsu garderobē un kļūtu par vienu no Jūsu mīļākajiem apģērbiem, svarīgi uzklausīt profesionāļa ieteikumus, kas, iespējams, pat nozīmēs mainīt sākotnējo ieceri, ar ko devāties pie šuvējas.

Džinsu bāzē piedāvājam demokrātiskas cenas, noderīgus šuvēju padomus un ātru servisu, palīdzot īstenot visdažādākās ieceres. Šūšanas pakalpojumi ir lielisks veids, kā pielāgot apģērbu atbilstošu tieši sev. Kvalitatīvs apģērbs kalpos ilgus gadus, ļaujot ietaupīt līdzekļus ilgtermiņā. Īstenojiet savas ieceres kopā ar mūsu zinošajiem speciālistiem!

Call Now Button