Grozs ir tukšs.

Džinsu bāze ir jauns koncepta veikals, kas piedāvā kvalitatīvus, dizainiski pievilcīgus un ekonomiski pieejamus apģērbus sievietēm un vīriešiem. Tā ir vieta, kur atrast tieši to, ko meklē, un tieši par tik cik sanāk! Apģērbi tiek importēti no tādām valstīm kā Ķīna, Turcija, Polija, Taizeme un Vācija; tāpēc preču patīkamās cenas un daudzveidība spēs apmierināt pat visprasīgākos pircējus. Mūsu komandā strādā profesionāli un laipni pārdevēji-konsultanti un šuvēji, kas spēs ieteikt, piedāvāt un izstrādāt tieši to, ko meklējat, taču, ja izvēlētais modelis būs par garu, Džinsu bāze veiks bezmaksas bikšu staru saīsināšanu. Viss serviss tiek veidots tā, lai klients no veikala aizietu apmierināts gan par pirkumu, gan par darbinieku attieksmi, un arī nākamo apģērba gabalu vēlētos iegādāties tieši pie mums!

Džinsu bāze spēj apģērbt kā sievietes tā vīriešus. Mūsu piedāvājumā ir plašs vīriešu apģērbu klāsts, tai skaitā krekli, jakas, bikses, džinsu bikses un, arī, dažādi aksesuāri, lai pieskaņotos jebkuram stilam no matu galiņiem līdz papēžiem. Džinsu bāzes apģērbu piedāvājums ir ļoti plašs, tāpat kā arī izmēru daudzums priecē. Spējam apģērbt vīriešus no 29. līdz pat 56. izmēram, un kā jau minēts iepriekš, ja izvēlēsieties bikses, kas atbilst jūsu augumam un vēlmēm, taču ir par garu, džinsu staras saīsināsim pilnīgi bez maksas! Vīriešu apģērbu aksesuāru zonā varēsiet atrast augstas kvalitātes kokvilnas apakšveļu: klasiskā tipa apakšbikses, bokseršortus un apakškreklus. Tāpat arī piedāvājumā ir Turcijā ražoti vīriešu t-krekli gan ar V-veida, gan apaļa veida kakla izgriezumu, kā arī polo krekli, kas būs kā lielisks tēla veidojošais elements, kā ikdienā, tā arī svētku reizēs.

Kaut reizēm šķiet, ka vīrieši apģērbu izvēlē ir pieticīgāki kā sievietes, taču, novērojot mūsu klientus darbībā, tas tā nemaz nav. Vīrieši skaidri spēj nodefinēt to, ko vēlas redzēt, un, savā izvēles procesā, pievērš vislielāko uzmanību pat vissīkākajam detaļām. Piemēram, ir, vīriešu grupa, kam vajag četras kabatas ar imitētu džinsa nodilumu bikšu priekšpusē, bet ir tādi, kam kabatas un liekus dizaina elementus nevajag vispār. Mūs, kā zemās cenu kategorijas modes virzītājus Latvijā, šis fakts priecē, jo ir labi apzināties, ka šeit, tepat starp mums, staigā pievilcīgi un par sevi pārliecināti vīrieši. Vīriešu apģērbi ar pogām, rāvējslēdzējiem, kabatām un bez tām, ar dilinājumu un bez tā, klasiski zili, gaiši zili vai melni džinsi, Slim tipa, Super Slim un taisnā tipa modeļu bikses, šis un vēl daudz kas cits, ir pieejams, pie mums, Džinsu bāzē, lai katrs spētu izvēlēties tieši sev vispiemērotāko apģērbu un aksesuārus. Tāpat arī mēs saprotam, ka ’’laiks ir nauda’’, tāpēc piedāvājam profesionālu konsultantu palīdzību īstā izmēra un modeļa piemeklēšanā, kas palīdzēs klientam izvēlēties apģērbu veiksmīgi, izdevīgi un samērā nelielā laika posmā. Jo apmierināts vīrietis ir veiksmīgs vīrietis.

Tāpat arī, Džinsu bāze, nav aizmirsusi par daiļā dzimuma pārstāvēm. Ar lepnumu varam piedāvāt, dažnedažādākos, sieviešu apģērbus, kas spēs iepriecināt jebkura stila cienītāju. Džinsu bāzes klāstā ir sieviešu apģērbs no 25. līdz 56. izmēram. Mūsu veikalā spēsiet atrast džinsu bikses gan ar zemu, gan vidēju, gan augstu jostas vietu, Slim tipa, taisnā tipa, klasiskā tipa un bridžu tipa bikses. Parasti, ja sieviete ir iegādājusies jaunas bikses, to pamana daudzi, jo tās sastāda lielāko daļu no sievietes auguma. Izvēloties pareizo modeli, kas būtu gan moderns, gan ērts, gan piemērots, konkrētajai sievietes miesas būvei, ir svarīgi, lai veikalā būtu no kā izvēlēties. Tieši tāpēc Džinsu bāzes sortiments tiek papildināts, vismaz, reizi mēnesī, un sieviešu apģērbu plaukti piepildās ar drēbēm jebkurai gaumei. Tāpat arī, bez biksēm, veikalā atradīsiet džinsu kreklus ar apkaklīti gan ar garām, gan īsām piedurknēm, kas spēs izcelt sievietes apburošās formas un piešķirs odziņu modernam kopskatam. Mūsu apģērbi ir ne tikai skaisti un par pieejamu cenu, bet arī funkcionāli un ērti, jo mūsu džinsu sastāvā ir Elastāns. Tas nozīmē, ka mazgājot apģērbu tas nesarausies, un pēc vairākkārtīgas mazgāšanas, arvien, izskatīsies kā jauns.

Mēs vēlamies, lai Džinsu bāzes sieviešu apģērbs spēj iepriecināt, patīkami pārsteigt ar cenām un kvalitāti. Mūsu misija ir dot sievietēm iespēju izskatīties tieši tā kā viņas vēlas, iekļaujoties budžetā, kuru tās varēs atļauties. Kvalitatīva un skaista prece par pieņemamu cenu-ko gan vēl sieviete var vēlēties!

Kā jau augstāk tika minēts, mūsu komandu papildina profesionālu un atbildīgu šuvēju komanda, kas remontē, labo un veido apģērbu tādu, kādu to vēlas redzēt mūsu klienti. Ja pircējam izvēlētais džinsu modelis ir par garu, tad saīsināsim bikšu staras par brīvu. Tāpat arī piedāvājam visa veida apģērba remontu un labošanu-sākot ar atšūšanu līdz pat rāvējslēdzēja un mēteļa oderes maiņai. Varam lepoties, ka spējam nodrošināt kvalitatīvu pilnu apģērba remontu un labošanu par pircējiem pieejamām cenām. Cenu amplitūda svārstās no 1 eiro līdz 30 eiro- atkarīgs no darba apjoma un sarežģītības pakāpes. Jūs varat uzticēt mūsu darbiniekiem savas drēbes, un tie paveiks darbu pēc augstākajiem kvalitātes standartiem un noteiktā laikā, kas ļauj klientam rēķināties ar laiku, kad nodotā lieta būs gatava. Tāpat arī piedāvājam šūšanas pakalpojumus, kas nozīmē, ka, ja esat iedomājies to, kā varētu izskatīties Jūsu vasaras svārki vai galvā ir izstrādājusies doma par ideālo kāzu kleitu, bet šāds sapnis nav pieejams veikalos, tad mūsu atsaucīgās un kompetentās šuvējas izstrādās un uzšūs tieši Jūsu unikālo sapņu apģērbu. Džinsu bāze var tikai priecāties un lepoties ar savu ilgo darba pieredzi apģērbu labošanā, remontā un šūšanā, un klientiem, kas vienmēr novērtē paveikto darbu, un atgriežas vēl un vēl, zinot, ka šī ir vieta, kur parūpēsies gan par apģērbu, gan par maciņu, neprasot vairāk kā ieguldītais darbs ir maksājis.

Džinsu bāze tā ir vieta, kur atrast, iemīlēt, sajusties īpašam, un to visu iegūt ekonomiski plānojot savus līdzekļus. Mēs esam uzņēmums, kas spēj nodrošināt labu kvalitāti un daudzveidību par saprātīgām cenām. Lai arī ko klients izvēlētos- apģērba iegādi vai remontu, mēs zinām, ka apmierinātības sajūta par piedāvājumu, servisu un cenām nepametīs vēl ilgi.

Call Now Button